×

Gerek Avukatlık & Danışmanlık & Arabuluculuk Bürosu

Gerek Avukatlık & Danışmanlık & Arabuluculuk Bürosu tüm müvekkillerine eşit mesafede davranan, öncelikle adaleti önemseyen, profesyonel avukatlık hizmeti veren bir avukatlık bürosudur. Finans, enerji, madencilik, inşaat, gayrimenkul, ağır sanayi, orman ürünleri ve tekstil gibi sektörlerde birçok şirkete hukuksal danışmanlık hizmeti vermekte, bazı kurumlara sözleşmeli avukat olarak destek vermekte, ayrıca gayrimenkul hukuku, sigorta hukuku, kamulaştırma hukuku, miras hukuku, iş hukuku, boşanma hukuku, ceza hukuku, icra hukuku ve birçok alanda da faaliyetlerini sürdürmektedir avukatlık, hukuk müşavirliği ve arabuluculuk hizmetleri sunmaktadır. 


Hukuk Bürosu olarak farklı hukuk disiplinleri ile çalışan takım arkadaşlarımızın bilgi ve deneyimlerini müvekkillerimizin hizmetine sunmaya özen gösteriyoruz; aynı zamanda da müvekkillerimizin risk denetimi ve çözüm önerileri ile daha etkin ve faydalı bir sonuç yaratabileceğimize inanıyoruz. ‘’Çalışma Alanlarımız’’ sekmesinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz: Gerek danışmanlık gerek avukatlık hizmeti verirken tüm kaynakları araştırarak, alanında uzman kişilerle işbirliği kurmakta, ihtilafların çözümü için en iyi stratejiyi belirlemektedir. Vizyonumuz: Farklı hukuk disiplinleri ile çalışan takım arkadaşlarımızın bilgi ve deneyimlerini daha ileri taşıyarak, öncelikle adaleti önemseyip tüm müvekkillerine eşit mesafede davranmaktır.